TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Odcinek 416

Premiera: 2023-01-25

Nowy odkrywa, że Lena skłamała i w tajemnicy znów spotkała się z Kubą - o czym donosi mu Britney, według której dziewczyna cały czas swoimi wielbicielami sprytnie manipuluje. Później ratownik spotyka Lenę przed kolejnymi badaniami i na nowo daje się jej...

Na dyżurze zespół Benia trafia na chorego, który ma problemy z oddychaniem przez gaz pieprzowy, którego użyła młoda kobieta - pewna, że chciał ją napaść. Po chwili okazuje się jednak, że mężczyzna szukał jedynie zaginionej córki – Marysi - którą zaczepiona przez niego nieznajoma bardzo przypomina.

Kolejnym pacjentem ratowników zostaje kaskader Krystian, który tym razem spadł w stadninie z konia i doznał urazu nogi. Benio szybko jednak odkrywa, że „ranny” wszystkie objawy symuluje, by znów spotkać Britney.

Z kolei następne wezwanie napływa do wypadku w lesie, gdzie quad potrącił nastolatka. Gdy doktor Vick chce zawiadomić rodziców chłopaka i policję, ofiara wypadku ucieka. A po chwili okazuje się, że nastolatek zna zaginioną dziewczynę – Marysię.