TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

odc. 565 – Monogamia rotacyjna

Alek siłą wprowadza się do Britney, by bronić ukochaną przed kolejnym atakiem. Potem dziewczyna – mimo dnia wolnego – pomaga kolegom w ratowaniu ornitologa, postrzelonego w trakcie obserwacji ptaków. Sama też trafia na celownik snajpera.
parental advisory

odc. 564 – Martwi nie umierają

Piotr wciąż myśli o Karolinie i nie umie sobie z tym poradzić. Koleżanka uparcie szuka z nim kontaktu. Na dyżurze Basia z Karoliną trafiają na imprezę studentów medycyny, jedna z dziewczyn zasłabła i zaczęła mieć problemy z oddychaniem.
parental advisory

odc. 563 – Siurpryza

Martyna niepokoi się o Piotra, którego po zawieszeniu w pracy dopadła nostalgia. Nie wie, że mąż pocałował niedawno Karolinę, a ta wciąż jest z nim w kontakcie.
parental advisory

odc. 562 – Kto następny?

Zespół dr. Góry tym razem musi ratować kilkulatka, którego siostra w trakcie zabawy zamknęła w pralce, pod nieobecność rodziców. Dr Lisicki, którego zaatakowali na dyżurze bandyci, z trudem panuje w pracy nad emocjami.
parental advisory

odc. 561 – Rób, co należy

Zespół Lisickiego odpowiada na wezwanie do urazu brzucha i trafia na gangsterów, którzy od razu grożą ratownikom bronią – żądając, by wyciągnęli z brzucha ich kolegi połknięte przez niego diamenty. Lekarz jest gotów zaryzykować.
parental advisory

odc. 560 – Wanda, co nie chciała Benia

Alek po rozstaniu nadal niepokoi się o Roksanę. Gdy odkrywa, że miała wypadek, pędzi na ratunek, razem z Britney. Okazuje się, że dziewczyna jest poważnie ranna. Do akcji wkracza doktor Banach – gotów na wszystko, by ocalić jej życie.
parental advisory

odc. 559 – Ojcowie

Kosowicz senior odwiedza Rafała w szpitalu i prosi przy okazji Gabriela, by dał mu nową szansę. Alek wciąż ukrywa się przed Roksaną, która nadal uważa go za chodzący ideał, choć Britney robi wszystko, by przemówić dziewczynie do rozsądku.
parental advisory

odc. 558 – Śliska sprawa

Alek – z pomocą policjanta Mareczka – wprowadza w życie sprytny plan, dzięki któremu Roksana ma w końcu zostawić go w spokoju. Jego ukochana okazuje się jednak wyjątkowo zdeterminowana. Lisicki zmusza Benia do nowej rozmowy o Wandzie.
parental advisory

odc. 557 – Ciąg dalszy ponownie nastąpi

Nowy odwiedza w szpitalu Rafała, który walczy o życie. Kilka godzin później Gabriel decyduje się na szczerą rozmowę ze swym ojcem – Janem. Alek wyznaje Britney, że wcale nie jest z Roksaną szczęśliwy, bo dziewczyna jest wyjątkowo zaborcza.
parental advisory

odc. 556 – Tak naprawdę

Dr Góra jedzie z zespołem oraz filmowcami do pacjentki, która może mieć problemy z sercem. Kobieta nie chce pomocy ratowników, bo postanowiła odejść od męża i właśnie pakuje walizkę. Okazuje się nagle, że jej mąż jest o krok od śmierci.