TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Zosia w zagrożeniu!

Data publikacji: 2019-05-03

Przed nami 235 odcinek „Na sygnale” i kolejna dawka emocji! W kolejną środę Zosia zacznie pracę w stacji jako wolontariuszka i pojedzie na dyżur razem z Anną. A po kilku godzinach… sama będzie walczyć o życie! Czy pomoc nadejdzie na czas?

Pierwszą pacjentką Anny i Zosi zostanie młoda kobieta chora na schizofrenię: Julia. Ratownicy szybko jednak odkryją, że w budynku chorych jest dużo więcej… Ból głowy, duszność, osłabienie – objawy będą różne. Na miejsce zostaną wezwane kolejne ekipy, a doktor Reiter poleci w końcu Zosi, by odprowadziła jedną z sąsiadek Julii do jej mieszkania – piętro wyżej. Nieświadoma, że lokatorzy kamienicy źle się czują, bo w budynku jest zatrute powietrze - przez tlenek węgla! Ratownicy i strażacy zorientują się w sytuacji dopiero po kilku minutach:
- Czad jest w całym budynku! To musi być pożar wewnątrz instalacji... Czad ulatnia się przez szyb wentylacyjny, idzie do góry...
A lekarka nagle zblednie…
- Zosia!
Wiktor – gdy tylko uświadomi sobie, że jego córka jest w zagrożeniu – od razu spróbuje dostać się do budynku. Na jego drodze staną jednak strażacy:
- Przykro mi, nikt nie wchodzi!
- Człowieku, tam jest moja córka!
- Jeśli tam jest, wyciągniemy ją... Proszę pozwolić nam pracować!
Doktor Banach, bliski rozpaczy, sięgnie w końcu po radio...
- Anka, Zośka, odezwijcie się!… Nie róbcie mi tego, proszę…

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 235 już 5 czerwca o godz. 20:55… zobacz koniecznie!