TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Kolejna pułapka?

Data publikacji: 2019-05-03

Martyna jest w rękach mordercy… a między Kubą i Piotrem wybucha ostra kłótnia. Zapraszamy na 232 odcinek „Na sygnale”, a w nim…

W kolejną środę policja nadal będzie szukać Karola Lewińskiego – szaleńca, który porwał Martynę i zamordował Gabi. A śledczy przekaże ratownikom zdobyte dotąd informacje.
- Studiował chemię na politechnice, ale rzucił studia. Tam też prawdopodobnie nauczył się konstruować ładunki wybuchowe... Po wyjściu ze szpitala zerwał kontakt z rodziną i znajomymi. Nie wiemy, gdzie obecnie przebywa.
Chwilę później policjant doda, że psychopata napadł na Martynę przed jej mieszkaniem. A Kuba pośle Strzeleckiemu lodowate spojrzenie - i w końcu kolegę zaatakuje. Obwiniając Piotra o to, że naraził ukochaną na niebezpieczeństwo.
- Gdzie wtedy byłeś, co? Wiedziałeś, że jakiś psychopata poluje na twoje dziewczyny i zostawiłeś ją samą?!(...) Trzeba jej było pilnować, skoro otrzymywałeś pogróżki! Do niczego by nie doszło...
- Do niczego by nie doszło, gdybyś dał mi wolne, o które prosiłem!
Od słowa do słowa - atmosfera zrobi się gorąca. Tymczasem do stacji napłynie kolejne wezwanie - na róg Brzozowej i Cichej. A Piotr, słysząc adres podany przez dyspozytorkę, od razu zblednie...
- To tamto miejsce! Tam, gdzie zginęła jego narzeczona... Prowadzi ze mną grę... On chce mi coś przekazać, muszę jechać z wami!

Czy nowe wezwanie okaże się pułapką, którą zastawił morderca? A jeśli tak… co czeka ratowników, którzy zjawią się na miejscu?
Emisja odcinka numer 232 już 15 maja o godz. 21:55 – zobacz koniecznie!