TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Rodzice mnie uczyli…

W kolejnym odcinku – numer 236 – ratownicy spotkają się po pracy na szalonej imprezie integracyjnej… Kto tego wieczoru będzie bawił się najlepiej? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

I ty, Brutusie?

W kolejnym odcinku – numer 235 – Zosia będzie towarzyszyć ratownikom jako wolontariuszka… a doktor Reiter zostanie jej mentorką. Jak zareaguje na to Wiktor? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

Nihao!

Dla doktora Góry każdy dzień to nowe wyzwanie… A co czeka go, gdy wstąpi na obiad do bistro? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 234!
parental advisory

Kawał złośliwej…

W kolejnym odcinku – numer 233 - na SOR-ze w Leśnej Górze zacznie pracę nowa ordynator: doktor Górska (w tej roli Justyna Sieniawska). Zapraszamy z tej okazji na scenę przedpremierową! Jak myślicie, czy doktor Góra polubi nową koleżankę?
parental advisory

Spokojnie, doktorku...

Jak ułoży się współpraca Góry z Lidką – po tym, jak dziewczyna wróciła do stacji? Nowa SCENA PRZEDPREMIEROWA z odcinka numer 232 już czeka.... Zobacz koniecznie!
parental advisory

Pani Chowaniec

W kolejnym odcinku – numer 231 – Lidka wróci jednak do stacji... i trafi od razu do ekipy doktora Góry. Jak potoczy się ich współpraca? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ...
parental advisory

A rybki płyną...

Jak wygląda ostatnio życie miłosne doktora Góry? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 230...
parental advisory

Kto nie szuka… ten znajduje?

Jak układa się miłosna „kariera” doktora Góry… i Kuby? Dla ciekawych mamy kolejną scenę przedpremierową – z odcinka numer 229!
parental advisory

I kto tu jest niedojrzały?

Ślub Piotra i Martyny się zbliża... A my wszystkich Fanów tej pary zapraszamy na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ - z odcinka numer 228!
parental advisory

Superbohater?

Jak bawią się podczas nudnej zmiany ratownicy? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka numer 227…