TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

odc. 197

W stacji zjawia się nowy ratownik – Kuba Szczęsny – który „karierę” w Leśnej Górze zaczyna od... flirtowania z Martyną. Do tego nowy kolega naraża się od razu Wiktorowi. Zespół doktora Banacha trafia do siłowni, gdzie jedna z ćwiczących dziewczyn skarży...
parental advisory

odc. 196

Gabi zmusza Wiktora, by porozmawiał z psychologiem o traumie, którą przeżył po ataku na Annę. Doktor Góra wciąż nie umie poradzić sobie z utratą stanowiska szefa stacji... Martyna obawia się, że Piotr ją oszukuje i zdradza – właśnie z doktor Morawską.
parental advisory

Miły widok...

Olga – matka Nowego – zrobiła ostatnio na ratownikach spore wrażenie… Jak będzie wyglądała jej kolejna wizyta w stacji? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – tym razem z odcinka numer 199!
parental advisory

odc. 195

Potocki przechodzi w końcu operację mózgu. Zaś ich koledzy ze stacji zostają wezwani do wypadku na drodze, w którym poważne obrażenia odniosła pięcioletnia dziewczynka. Na miejscu okazuje się, że sprawca wypadku zbiegł.
parental advisory

Na zawodach…

W najbliższą środę – w odcinku numer 198 – ratownicy wezmą udział w zawodach „Złota karetka”... na których Gabi będzie rywalizować z zespołem Artura. A my zapraszamy z tej okazji na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ! Jak myślicie, kto tym razem będzie górą?
parental advisory

odc. 194

Potocki poddaje nieprzytomnego Wiktor w szpitalu serii elektrowstrząsów. Nie jest świadomy, że rywal, którego torturuje, działa w porozumieniu z Moniką, Martyną i Piotrem, którzy cały czas go obserwują. Szef SOR-u wyznaje w końcu, że zaatakował Annę i...
parental advisory

Masz przerąbane...

W kolejnym sezonie w Leśnej Górze pojawi się nowy ratownik: Kuba Szczęsny (w tej roli Wojciech Zygmunt)... Zapraszamy na spotkanie z nowym bohaterem i scenę przedpremierową z odcinka 197! Jak myślicie, czy Kuba zdobędzie sympatię kolegów?
parental advisory

odc. 193

Wiktor po wyjeździe Anny jest załamany i desperacko próbuje ukochaną odnaleźć. Pomoc w poszukiwaniach obiecuje mu policjantka Monika. Ekipa Góry zostaje wezwana do próby samobójczej. Ich pacjentem zostaje chłopak, który wbił sobie w klatkę piersiową nóż.
parental advisory

Ciężki przypadek?

Martyna czuje, że Piotr coś przed nią ukrywa… I w końcu przyłapuje ukochanego na kłamstwie. Który z kolegów przyczyni się do tego, że Strzelecki zaliczy „wpadkę”? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 196!
parental advisory

odc. 192

Anna postanawia uciec przed Potockim za granicę. Wiktor budzi się o poranku w mieszkaniu Moniki i odkrywa, że policjantka wcale nie zawiozła go do izby wytrzeźwień...