TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Ślub odroczony

Zdarza się, że podczas ślubów mdleją panny młode albo panowie tracą głos... Czego świadkami będą ratownicy z Leśnej Góry? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 272!
parental advisory

Idealnie

Jak układa się między Anną i Wiktorem po zaręczynach? Dla ciekawych mamy kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 271!
parental advisory

Niespodzianka

Nowy sezon – i nowe emocje! W kolejnym odcinku – numer 270 (emisja już 9 września) – koledzy urządzą dla Lidki w szpitalu baby shower... A my zapraszamy z tej okazji na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – mamy nadzieję, że się Wam spodoba!
parental advisory

Przeżyjmy to jeszcze raz…

Romantycznie i z uśmiechem - w ostatnim odcinku doktor Banach poprosił w końcu Annę o rękę. Chcecie zobaczyć tak wyjątkową scenę... jeszcze raz? Jeśli tak, zapraszamy na kolejny MATERIAŁ WIDEO – z odcinka numer 269!
parental advisory

Dla Patryczka!

Od chwili, gdy Lidka trafiła do szpitala, doktor Góra opiekuje się Robertem… Jak radzi sobie w robi „niańki” weterana? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 269!
parental advisory

Dziesięć w skali Nowaka

W kolejnym odcinku – numer 268 – Zosia wybierze suknię na ślub… A my zapraszamy z tej okazji na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ! Mamy nadzieję, że się Wam spodoba…
parental advisory

Celebryta

W najbliższym odcinku – numer 267 – Kuba odkryje, że Nowy spotyka się z Maryną... Jak zareaguje na takiego newsa? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

Ciekawe pozycje

Kuba i Nowy każdego dnia ratują ludzkie życie… A jak radzą sobie w sprawach sercowych? Dla ciekawych mamy kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 266!
parental advisory

Prima aprilis!

1 kwietnia – to dzień wyjątkowy. Jakiego psikusa Lidka zrobi z tej okazji Arturowi? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 265!
parental advisory

Patryczek

W kolejnym odcinku – numer 264 – Lidka wybierze się z Górą do szkoły rodzenia… Jak oboje poradzą sobie na zajęciach? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!