TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Przeżyjmy to jeszcze raz…

Romantycznie i z uśmiechem - w ostatnim odcinku doktor Banach poprosił w końcu Annę o rękę. Chcecie zobaczyć tak wyjątkową scenę... jeszcze raz? Jeśli tak, zapraszamy na kolejny MATERIAŁ WIDEO – z odcinka numer 269!
parental advisory

Dla Patryczka!

Od chwili, gdy Lidka trafiła do szpitala, doktor Góra opiekuje się Robertem… Jak radzi sobie w robi „niańki” weterana? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 269!
parental advisory

Dziesięć w skali Nowaka

W kolejnym odcinku – numer 268 – Zosia wybierze suknię na ślub… A my zapraszamy z tej okazji na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ! Mamy nadzieję, że się Wam spodoba…
parental advisory

Celebryta

W najbliższym odcinku – numer 267 – Kuba odkryje, że Nowy spotyka się z Maryną... Jak zareaguje na takiego newsa? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

Ciekawe pozycje

Kuba i Nowy każdego dnia ratują ludzkie życie… A jak radzą sobie w sprawach sercowych? Dla ciekawych mamy kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 266!
parental advisory

Prima aprilis!

1 kwietnia – to dzień wyjątkowy. Jakiego psikusa Lidka zrobi z tej okazji Arturowi? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 265!
parental advisory

Patryczek

W kolejnym odcinku – numer 264 – Lidka wybierze się z Górą do szkoły rodzenia… Jak oboje poradzą sobie na zajęciach? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

Tykająca bomba

Jak układają się stosunki Góry z Robertem? Dla ciekawych mamy SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 263!
parental advisory

Założyć rodzinę

W najbliższą środę doktor Góra postanowi towarzyszyć Lidce podczas kolejnego USG… ale straci humor, gdy odkryje, że na badaniu pojawi się także Robert. Jak akcja rozwinie się dalej? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 262!
parental advisory

To nie średniowiecze…

Między Martyną i Piotrem nie jest ostatnio najlepiej… A Kuba to wykorzystuje i znów próbuje się do koleżanki zbliżyć. Z jakim efektem? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 261!