TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Ordynator

parental advisory

Ludzie gadają...

Britney nadal spotyka się z Danielem, coraz bardziej zauroczona… Co na to Alek? Odpowiedź poznacie oglądając kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ - z odcinka numer 536!
parental advisory

Pan Daniel nigdy nie zawodzi

W kolejnym odcinku – numer 535 – Daniel zrobi Britney niespodziankę i… zabierze dziewczynę do szpitala. Wcześniej zapowiadając „przebieranki”… Co z tego wyniknie? Dla ciekawych jak zwykle mamy SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

Przesłuchanie...

W odcinku 534 w bazie pojawi się nowa ratowniczka: Karolina Wojtasek. Jak zacznie się jej pierwszy dyżur z Piotrem? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ...
parental advisory

Odklep!

Britney wciąż trenuje z Danielem… A my dla wszystkich Fanów ratowniczki mamy kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 533!
parental advisory

Licytacja

Jaki będzie finał „przygody” Wiesławy ze sztuką? SCENA PRZEDPREMIEROWA z odcinka numer 532 już czeka, zapraszamy!
parental advisory

Jedna noc

Dzięki fotostory wiecie już, że Renia chce zostać na noc u Czarka. Anna i Wiktor postanowią zadzwonić do rodziców dziewczyny. Jak przebiegnie rozmowa? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 531!
parental advisory

Za stara?

Doktor Góra sądzi, że jego matka pozowała do aktów... Jak przebiegnie ich kolejna rozmowa? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 530!
parental advisory

Emerytura

W odcinku 529 w „Na sygnale” gościnnie wystąpi Mikołaj Roznerski (gwiazda serialu „M jak Miłość”), który wcieli się w słynnego aktora... Grany przez niego bohater dostanie nagle udaru i zostanie pacjentem doktora Vicka. Czy Benio zdoła mu pomóc? Ciekawych...
parental advisory

Trudny poranek

Jak zacznie się kolejny dzień dla Basi? SCENA PRZEDPREMIEROWA z odcinka numer 528 już czeka, zapraszamy…