TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Miłość, toasty i... kłamstwa?

Zapraszamy na premierowe odcinki „Na sygnale” - i kolejne spotkania z ratownikami z Leśnej Góry. Jakie przygody spotkają ich tym razem?

500 procent normy!

Uwaga: dobra wiadomość… Ratownicy z Leśnej Góry wracają do „Dwójki”!

Finał należy do blondynek

Przed nami aż dwa premierowe odcinki „Na sygnale” - ostatnie przed wakacyjną przerwą. Jakie niespodzianki czekają w nich na Widzów?

Miłość, hantle i szaleństwo!

Słońce, kwiaty, ptaków śpiew... A w telewizorze: ratownicy z Leśnej Góry! Zapraszamy na premierowe odcinki „Na sygnale”… Co wydarzy się w serialu w maju?

Śmiech, łzy i… adrenalina!

Zapraszamy na premierowe odcinki „Na sygnale” - pełne emocji i niespodzianek! Co wydarzy się w serialu do końca kwietnia?

Wystarczy iskra

Śmierć pacjenta, koniec kariery – w kolejną środę doktora Górę czekają spore kłopoty. Zapraszamy na 180 odcinek „Na sygnale”!

Amor i Eskulap

Zakochani świętują - a ratownicy znów ruszają do akcji. Zapraszamy na 178 odcinek ”Na sygnale” i… serialowe walentynki!

O krok od linczu!

Nóż, trucizna i żądny zemsty tłum – na kolejnym dyżurze doktor Banach znów wpadnie w kłopoty!

Monika… dziewczyna ratownika?

Przed nami kolejna środa z „Na sygnale” - i aż dwa premierowe spotkania z ratownikami z Leśnej Góry! Co tym razem wydarzy się w serialu? Przede wszystkim, pojawi się nowa bohaterka: sierżant Monika Zawadzka (w tej roli Katarzyna Joda).

Jaki sylwester… taki cały rok?

Ludzie na ulicach świętują - a ratownicy szykują się na ostatni dyżur w roku. Przed nami aż dwa premierowe odcinki „Na sygnale” i... naprawdę wybuchowy sylwester! Co tym razem wydarzy się w serialu?