TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Miły widok...

Olga – matka Nowego – zrobiła ostatnio na ratownikach spore wrażenie… Jak będzie wyglądała jej kolejna wizyta w stacji? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – tym razem z odcinka numer 199!
parental advisory

Na zawodach…

W najbliższą środę – w odcinku numer 198 – ratownicy wezmą udział w zawodach „Złota karetka”... na których Gabi będzie rywalizować z zespołem Artura. A my zapraszamy z tej okazji na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ! Jak myślicie, kto tym razem będzie górą?
parental advisory

Masz przerąbane...

W kolejnym sezonie w Leśnej Górze pojawi się nowy ratownik: Kuba Szczęsny (w tej roli Wojciech Zygmunt)... Zapraszamy na spotkanie z nowym bohaterem i scenę przedpremierową z odcinka 197! Jak myślicie, czy Kuba zdobędzie sympatię kolegów?
parental advisory

Ciężki przypadek?

Martyna czuje, że Piotr coś przed nią ukrywa… I w końcu przyłapuje ukochanego na kłamstwie. Który z kolegów przyczyni się do tego, że Strzelecki zaliczy „wpadkę”? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 196!
parental advisory

Witamy na pokładzie!

W najbliższym odcinku – numer 194 – w stacji zacznie pracę nowa lekarka: Gabriela Morawska. Do obsady „Na sygnale” dołączy Marcelina Zawadzka! Zapraszamy z tej okazji na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ...
parental advisory

Szefie, może spróbuję?

Jaki kolejny - ukryty dotąd - talent posiada Misiek? Ciekawych zapraszamy na nową SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 193!
parental advisory

O poranku

W ubiegłą środę Potocki „doprawił” sałatkę Wiktora narkotykiem… A doktor Banach wpadł przez to w poważne kłopoty. Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 192!
parental advisory

Jak własny dziadek...

Piotr zapomina, że tuż po pracy ma oficjalną kolację zaręczynową - i wpada w panikę. - Martyna chce, żebym się oświadczył przy rodzicach... Uważa, że tak wypada.(…) Tylko jak ja tam pójdę? W dresie?! Czy koledzy zdołają mu pomóc? Ciekawych zapraszamy na...
parental advisory

Wyrzuty sumienia?

W kolejnym odcinku (numer 190) Adam wróci w końcu do pracy - tym razem na stanowisku dyspozytora. Jak powita przyjaciela Piotrek? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

Nietypowy prezent

W kolejnym odcinku – numer 189 – ekipa Wiktora uratuje chłopaka, który okaże się świetnym grafficiarzem. Jak nowy pacjent odwdzięczy się za pomoc? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową!