TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Miłosny savoir-vivre?

Nowy nie ma jeszcze doświadczenia - także w kwestiach miłosnych. A Martyna postanawia koledze pomóc! W jaki sposób? Nowa SCENA PRZEDPREMIEROWA z odcinka numer 207 już czeka… Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!
parental advisory

Góra znowu w formie!

Doktor Góra nie jest już szefem ratowników… ale nadal wzbudza u kolegów respekt! A my zapraszamy jego Fanów na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 206!
parental advisory

Dlaczego?

Jakie tajemnice skrywa przeszłość Piotra i Gabi? Ciekawych zapraszamy na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 205...
parental advisory

Dobra wróżba?

W kolejnym odcinku – numer 204 – Zosia będzie obchodzić „osiemnastkę”! Jakie prezenty dostanie od ojca i przyjaciół? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ...
parental advisory

Zapominalski…

Doktor Banach myślami wciąż jest przy Annie… I w końcu zdaje sobie sprawę, że o mało nie przegapił ważnej daty. Jakiej? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 203!
parental advisory

Zaznać życia

Martyna wygląda niewinnie… ale Piotrka od razu wzięła pod pantofel! A my wszystkich, którzy trzymają za tę parę kciuki, zapraszamy na kolejną scenę przedpremierową – z odcinka numer 202!
parental advisory

Zawsze tak ma?

Nowy wpada przypadkiem na Zosię – córkę Wiktora… Zobaczycie tę scenę przedpremierowo. Zapraszamy!
parental advisory

Za skromna...

Jak Martyna i Piotr radzą sobie z przygotowaniami do ślubu? Nowa SCENA PRZEDPREMIEROWA z odcinka numer 200 już czeka, zapraszamy!
parental advisory

Miły widok...

Olga – matka Nowego – zrobiła ostatnio na ratownikach spore wrażenie… Jak będzie wyglądała jej kolejna wizyta w stacji? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – tym razem z odcinka numer 199!
parental advisory

Na zawodach…

W najbliższą środę – w odcinku numer 198 – ratownicy wezmą udział w zawodach „Złota karetka”... na których Gabi będzie rywalizować z zespołem Artura. A my zapraszamy z tej okazji na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ! Jak myślicie, kto tym razem będzie górą?