TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Jak własny dziadek...

Piotr zapomina, że tuż po pracy ma oficjalną kolację zaręczynową - i wpada w panikę. - Martyna chce, żebym się oświadczył przy rodzicach... Uważa, że tak wypada.(…) Tylko jak ja tam pójdę? W dresie?! Czy koledzy zdołają mu pomóc? Ciekawych zapraszamy na...
parental advisory

Wyrzuty sumienia?

W kolejnym odcinku (numer 190) Adam wróci w końcu do pracy - tym razem na stanowisku dyspozytora. Jak powita przyjaciela Piotrek? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

Nietypowy prezent

W kolejnym odcinku – numer 189 – ekipa Wiktora uratuje chłopaka, który okaże się świetnym grafficiarzem. Jak nowy pacjent odwdzięczy się za pomoc? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową!
parental advisory

Cicha woda...

W kolejnym odcinku – numer 188 – Nowy zdobędzie w końcu szacunek Piotra oraz Góry... W jaki sposób dokona tego „cudu”? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową!
parental advisory

Znikające naleśniki

Jak wygląda wspólne mieszkanie Martyny, Piotra, Nowego i… doktora Góry? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową – z odcinka numer 187!
parental advisory

Tylko na kilka dni?

Gdzie zatrzymał się doktor Góra – po tym, jak kamienica, w której mieszkał, wyleciała w powietrze? Ciekawych zapraszamy na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 186!
parental advisory

Czary-mary

W kolejnym odcinku – numer 185 – ratownicy będą musieli pomóc… prawdziwej czarownicy! Jak Nowy poradzi sobie z takim wyzwaniem? Nowa SCENA PRZEDPREMIEROWA już czeka... Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!
parental advisory

Właściwy człowiek

Jak koledzy powitają Górę, gdy wróci w końcu do pracy? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 184!
parental advisory

Miłość czy... choroba?

Doktor Góra jest już przytomny… I w końcu zaprasza Lidkę na randkę! Chcecie zobaczyć tę scenę przedpremierowo? Nowy materiał WIDEO - z odcinka numer 183 – już czeka!
parental advisory

Nowy za kierownicą

Piotrek po ostatnich wydarzeniach bierze wolne – i zamiast niego karetkę musi poprowadzić Nowy. Jak ratownik poradzi sobie z takim wyzwaniem? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 182!