TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
parental advisory

Ani razu!

Jak układa się w związku Góry z Lidką? Dla ciekawych mamy kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 244!
parental advisory

Taka praca...

Jak będzie wyglądało kolejne spotkanie Zosi z Tomkiem – strażakiem, który ocalił ją przed śmiercią w płomieniach? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 243.
parental advisory

To, co najcenniejsze...

Jak podoba się Zosi praca w pogotowiu? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 242!
parental advisory

Ukłucie zazdrości?

Jak zareaguje doktor Góra, gdy zrozumie, że Lidka może mieć romans… z kobietą? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 241…
parental advisory

Śledzik i ciacho

Martyna zrobiła test ciążowy, ale wciąż nie powiedziała o tym Piotrowi. Jak długo zdoła ukrywać swój sekret? Ciekawych zapraszamy na kolejną SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ – z odcinka numer 240...
parental advisory

Na biwaku...

Jak potoczy się wyprawa na łono natury Zosi, Anny, Wiktora i Nowego? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka numer 239!
parental advisory

Trochę oddechu

Jak ostatnio układają się stosunki Wiktora z Zosią i Nowym? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka numer 238…
parental advisory

Żałuję…

Na imprezie integracyjnej Wiktor spędził z Anną namiętną noc… ale czy następnego dnia oboje będą z tego zadowoleni? Ciekawych zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 237 - pierwszego w nowym sezonie!
parental advisory

Rodzice mnie uczyli…

W kolejnym odcinku – numer 236 – ratownicy spotkają się po pracy na szalonej imprezie integracyjnej… Kto tego wieczoru będzie bawił się najlepiej? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!
parental advisory

I ty, Brutusie?

W kolejnym odcinku – numer 235 – Zosia będzie towarzyszyć ratownikom jako wolontariuszka… a doktor Reiter zostanie jej mentorką. Jak zareaguje na to Wiktor? Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ!